Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

13.06.2024, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

18.09.2014 07:01

gogo

Zápasy v Opavě a s Ústím

Ve světle událostí posledních dní mě zpětně mrzí, že kluci nedostali výprask v Opavě a pořádnou kládu doma s Ústím. Bylo by k nezaplacení vidět Pepu, natěšeného na akcie, jak vysvětluje, že se sice dvakrát prohrálo, ale že ty peníze do klubu nakonec dá.
V klubu to musí fungovat (nebo spíš nefungovat) dost otřesně, když mu není blbé tímto způsobem přes noviny lakovat veřejnost. S takovým přístupem vedení se fakt nikdo nemůže divit, že se kluci plácají ve druhé lize.

»reagovat
3 příspěvky

18.09.2014 06:58

Pažout

Na odlehčení!

http://www.youtube.com/watch?v=YISzgheKZIM

»reagovat
1 příspěvek

17.09.2014 18:27

gogo

Pepa na rovinu

Josef Lébr - "Na rovinu: odkup jsem provedl jen proto, aby došlo k nalití peněz do společnosti a bylo na provoz klubu.“

Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/ujfalusi-s-hapalem-vyzyvaji-k-pomoci-sigme-f2j-/olomouc-sport.aspx?c=A140917_103110_fot_dsouteze_par

Takže aby někdo vložil peníze na provoz klubu, musí za to dostat akcie? Každý ze sponzorů dostává za vložené peníze akcie? A nešlo by třeba nabídnout akcie fanouškům? Pokud vím, SU se chtělo dostat do DR, což by vlastnictví nějaké té akcie umožnilo. Jenže chce se prodat někomu jinému? Aby nám do toho kecal? Kdo vlastně stojí za spolkem, který reprezentuje Gajda? Vždycky jsem myslel, že členy jsou bývalí hráči a funkcionáři - patrně jsem se hluboce mýlil. Jak ten spolek přišel k majetku, který teď rozprodává pod cenou? Bezplatnými převody od rodiny Andrů, města, státu ..... tak nějak asi, že?

»reagovat
12 příspěvků

17.09.2014 16:08

EH

Láďa Křížek a Tanja

Kam jen jdou, jdou, prachy mé...? Zeptám se, Major v rozhovoru pro iDnes tvrdí, že jednou z variant řešení krize je omezení finanční podpory Sigmy ze strany města, neb druhá liga je levnější. Činovníci klubu ovšem vždy tvrdili, že ty prachy jdou jen a pouze na mládež. Tak kampak jdou i prachy mé?

»reagovat
1 příspěvek

17.09.2014 15:18

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Výjezdovej autobus

Praha prodává legendární Karosy - 10.000,- Kč za kus:

http://auto.idnes.cz/foto.aspx?c=A140917_065016_auto_ojetiny_fdv&foto=HIG55f4cb_DSC_1485.jpg

Nekoupíme jeden jako výjezdovej autobus?

:-)

»reagovat
4 příspěvky

17.09.2014 10:18

Pažout

K textu výzvy!

To,že osobnosti vytvořily Výzvu je zajisté chvályhodný čin,ačkoliv mu moc dobře nerozumím.Pan Hapal se několikrát minul se Sigmou co by možný trenér,pan Ujfaluši působil mimo klub dlouhá léta,pana Brumlíka neznám a pan Vaida působil jako předseda United,tudíž jeho aktivita v Sigmě byla dostatečně známá i bez Výzvy.
O to ale nejde.Pokud si myslí,že pokud získají podporovatele,že se něco změní na hře mužstva prosím.Inciativě se meze nekladou.
Ovšem pozor.Ba naopak si myslím,že hra Sigmy upadala od doby,co do kádru byli zařazováni mladí hráči bez řádného vyzrání, odtud byl potom známý termín "mateřská školka".Rozhodně tedy polemizuji s názorem členů Výzvy,že to byla kardinální chyba neopírat se nadále o mladé,tím ztrácet oddanost vůči klubu cizími hráči.Kdyby to totiž platilo,tak takové Teplice by nemohly hrát atraktivní fotbal.Je to tedy účelové tvrzení,které si myslím je naprosto chybné,ačkoliv zní dobře populisticky.
Ba naopak si myslím,že Sigma začala ztrácet oproti minulosti v tom,že se nedovedla vhodně a účelně posilovat právě hráči z venku, když pominu pouze tuzemské hráče,tak právě hráči z ciziny,ať jenom nehovoříme o hráčích z Balkánu nebo o černošských hráčích.
Konkrétně pan Hapal v době svého úspěchu se Žilinou měl tým těmito hráči dost prošpikován a myslím si,že možná ví o čem mluvím. Možná i pan Ujfaluši by mohl hodiny vyprávět o tom,zda se ve slavných klubech, kde působil stavělo hned na mladých hráčích bez ohledu zda již jsou nebo nejsou dostatečně připraveni na nejvyšší soutěž.No a o panu Vaidovi nemluvě.Ten přeci zná tu sigmáckou problematiku přímo tkzv. za rohem. O tom.zda sešup zavinila kauza polemizovat nebudu.Vycházím z toho,že především se vše odehrává na hřišti a ikdyž to bylo nepříjemné období,tak si myslím,že to nebylo pravým důvodem sešupu Sigmy z dřívějších pozic.
Hlavní důvod vidím v tom,že se včas klub nedokázal rozejít s hráči,kteří přestali se za Sigmu rvát,kde chybělo to potřebné srdíčko.Nakonec na toto poukazuje do zápasu s Ústím i trenér Kalvoda.Takže moje krédo je stále stejné,co nejméně schůzovat,ale co nejvíce trénovat a zařazovat do klubu nové hráče s patřičnou budoucností hrát za Sigmu nejvyšší soutěž se srdcem na pravém místě.To je vše.K Výzvě se z těchto uvedených důvodů pochopitelně nepřipojuji.

»reagovat
1 příspěvek

16.09.2014 16:21

EH

Protimluv

Tak jsem si dnes v Litovli tu tištěnou verzi OD koupil. Ne že bych nedokázal počkat do zítřka na tu virtuální, ale dopoledne jsem byl v lese a na něčem ty hříbky usušit prostě musím. Souběžně s krájením a rovnáním k sušení jsem si přečetl ten text výzvy. Obecně se s tím dá souhlasit, jen nějaké konkrétnější návrhy řešení mi tam prostě chybí. Co mi ovšem na tom textu vadí více, je rozpor (alespoň z mého hlediska) ve dvou hned po sobě jdoucích odstavcích. "Hledej, šmudlo" řekla Vilma asistentu Hlaváčkovi... Napovím, že jde o 5. a 6. odstavec výzvy. Pro méně bystré řešení večer...

»reagovat
13 příspěvků

16.09.2014 08:30

prospal

Spojme síly pro Sigmu!

S textem a autory výzvy se můžete seznámit na těchto stránkách: http://spojmesilyprosigmu.cz/ . Podrobnosti a reakce akcionářů v dnešním tištěném ol. deníku.

»reagovat
4 příspěvky

15.09.2014 22:44

Radek

Hapal a Ujfaluši vyzývají

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/hapal-a-ujfalusi-vyzyvaji-spojme-sily-pro-sigmu-a-nabizi-pomoc-20140915.html

»reagovat

14.09.2014 19:14

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

24 milionů

Není to těch 24 milionů, co mělo jít mj. na výplaty hráčů? Nebo je to dalších 24 milionů? http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/lebr-navysi-podil-v-sigme-za-24-milionu-v-prubehu-ctyr-let-20140914.html

»reagovat
14 příspěvků

14.09.2014 19:11

gogo

Ach ty nešťastné investice

Investorem a objednatelem rekonstrukcí Androva stadionu a stadionu v Řepčíně je tedy majitel rekonstruovaných objektů neziskový spolek (Gajda), který financuje tuto velkou akci z veřejných finančních zdrojů, zejména pak z rozpočtu MŠMT.
Výběrové řízení na rekonstrukci Androva stadionu a stadionu v Řepčíně bylo po sedmi měsících konečně uzavřeno s tím, že SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. (Gajda), s vítězem výběrového řízení, kterým je společnost GEMO Olomouc, spol. s r.o., podepsal smlouvu o dílo.
Jak překvapivý vítěz výběrového řízení. Už aby ty investice skončily a pan Gajda mohl konečně jít do toho vytouženého důchodu.

»reagovat
9 příspěvků

14.09.2014 18:50

EH

Negativ, pozitiv...

Tak teď už mi je zcela jasné, proč lidem nestačil z fotoaparátu vyleznuvší negativ a měli tu potřebu to hnát dále, až k pozitivu (česky fotografii). Hihihi... Lébr (don Pepe by mu mohlo lichotit) nám navyšuje svůj podíl v klubu a Gajda se z toho před Fišarou udělal. Takže to kýžené pozitivum? Za víkend Olomouc (Sigma, Mora) - Soupeři 7:7 plus gól po pár sekundách. Du se samou radostí vožrat, velebnosti...

»reagovat
2 příspěvky

13.09.2014 22:25

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Hurá

Tak gratulace Leošovi a klukům za explozi. Jenom mě mrzí, že "čistku" odnesl i Jay, hráč měsíce.

»reagovat
10 příspěvků

13.09.2014 21:06

Vrba

5:0 ale...

první poločas klasická nuda mezi vápnama, jak napsal Filu, penaltu jsme dostali jako dárek a ta nám pomohla. Až ve druhém poločase jsme začali hrozit zleva a začalo nám to vycházet - se štěstím to Plša dorážel i třetí nohou, ale dal ho tam ! Výsledek je lepší než hra na trávníku, aspoň že ty tři body

»reagovat

13.09.2014 20:46

gogo

Gratulace klukům k výhře

Zápas jsem neviděl (na Andrák nechodím kvůli současnému vedení), takže nebudu hodnotit samotný výkon. Ale gratuluji k výsledku - takto by si to jistě každý fanoušek přál ve všech kolech.
Snad se povedou i ty následující zápasy a deka bude definitivně pryč.
Jako jsem nehanil po nezdarech minulých kol, ani nebudu chválit nyní. Přesto, alespoň podle textových online přenosů a popisů utkání ve zpravodajstvích se dařilo i pár klukům, kteří byli v minulosti hojně kritizováni. Tak snad dnes budou kritici naopak chválit.

»reagovat
5 příspěvků

13.09.2014 18:45

fillu72

presing

Až začala záloha víc presing konečně se na to dalo koukat a přišly góly

»reagovat

13.09.2014 18:01

fillu72

bufet

Nevite někdo kdo má na starost občerstvení na tribuně? Dnešni HOT-DOG za 40Kč měl hořké zelí a studený párek. Tenhle blaf v maximální ceně 10 Kč bych mu rád flákl do úsměvu. Že jim to není trapný.

»reagovat
1 příspěvek

13.09.2014 17:52

fillu72

boj

Je k neuvěření,že se tady někdy hrála liga. Sigma je dnes na úrovni Ústí a i když pad gól z pentle,je to jen běhání po vápno. Kloudnou přihrávku jsem viděl 2x. Jinak zmar.

»reagovat

13.09.2014 17:21

Pažout

Uvaga,Uvaga!

Vedeme 1:0 na stadionu se něco děje.Asi nějaký obrat,ale ještě je dlouho dokonce,nepředbíhejme.

»reagovat

13.09.2014 14:14

velký vezír

správná sestava

Leošu asi takle jestli chceš postoupit.Bárta-Janotka škerle rajnoch vepřek -navrátil-cana-houska-šumák-ordoš -rolinc.Jisté výtězství.

»reagovat


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com