Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

13.06.2024, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.11.2014 19:27

gogo

Most skolil Varnsdorf

Dobře - Most otočil dvěma brankami v posledních minutách utkání s Varnsdorfem!

A Mora trošku zabrnkala na nervy, ale body jsou doma. Hezký závěr víkendu.

»reagovat

02.11.2014 09:25

Pažout

A najednou to jde!

A pravda se začíná potvrzovat.Vždy jsem psal,že vše je v rukou hráčů. A nyní se stejným vrcholovým vedením to pojednou jde. Tím neobhajuji dobu kolem korupční aféry,ale viditelně se potvrzuje,že to po hráčské stránce jde i bez všech zásahů z venku.Stačil k tomu zásadový postoj Lébra a Kalvody. Možná to trochu zaskočilo i iniciátory Výzvy. Ikdyž určitá zlepšení z této strany bych uvítal,například vstup Hapala do klubu na postu generálního manažera nebo zlepšení sckautingu formou působení Ujfalušiho.Nakonec i město si může zvolit své zastoupení ,to vše jsou rozumné důvody.Nicméně nejvíc vždy tahají za konec provazu hráči,to je nyní vidět zcela zřetelně. Sigma bude zase zázrak?

»reagovat
14 příspěvků

01.11.2014 22:32

fillu72

diváci

V jednom z příspěvků k počtu diváků napsal Zeměměřič ,že za úbytek může částečně sobota. Proč fans Chelsea, Dortmundu,Bayernu či jiných týmu problém s tímto dnem nemají? Myslím si, že český fanda je moc pohodlný a nemá chuť na změny. Hrávalo se v neděli tak změnu prostě nechtějí příjmout.

»reagovat
6 příspěvků

01.11.2014 16:37

3 - 7

výborně

Výsledkově zatím super!
Do konce podzimu zbývají tři kola. 14.kolo hrajeme v karviné, pak doma s Varnsdorfem a předehrávku jara ve Frýdku. Sedm bodů z těchto zápasů a můžeme jít do zimní pauzy klidní - nemusí být ultrazměny v kádru, spíše se soustředit na zlepšení. Tak by to mělo vypadat a myslím, že s postupem do 1 ligy by nebyl problém.

»reagovat
3 příspěvky

29.10.2014 22:03

lumír práskal

trocha bilancování

na ordžiho bylo ve zlíně několik manažerů nechápali že hřeje lavku v zimě je na stopro pryč

»reagovat
3 příspěvky

29.10.2014 14:21

Radim Kotrba (maxcoolhand)

sezimovo ústí

V tipovačce jsem měl 2:2 a musím říct, že vyrovnání zatraceně smrdělo ve vzduchu.

Po dlouhé době jsem to viděl na živo, zázraky jsem nečekal, ale stejně se mi to moc nelíbilo. Technicky mi přišlo, že jsou na tom líp táborští, díky bohu za ty 2 podařený akce. Byla by to spravedlivá remíza řekl bych (jakkoli jsem moc nepochopil připískávání domácím ze strany rozhodčího).

Ale právě takový zápasy je třeba vyhrávat a proto je dobře že se to podařilo. Pokud to do jara doklepneme na vítězné vlně, tak bychom měli začít ladit na návrat, takto bychom moc nepochodili - spousta nepřesností, malá drtivá síla..

Vašíček to měl těžký - byl vepředu často sám, ale každopádně moc nepochodil. Navrc běhal, ale nic z toho nebylo. Nejvíc se mi líbil asi Plšek a Šindělář (i s Rajnochem), kterej často zachranoval razantním odkopem. JInak šeď šeď.

»reagovat
2 příspěvky

28.10.2014 17:04

3 - 7

trocha bilancování

Nechtěl jsem záměrně nadávat po 3-4 kole, kdy se nám vůbec nedařilo a tady na diskusi se to hemžilo negativními komenty. Bylo na co nadávat, hra byla chaotická, bez bojovnosti, hráči si nezvykli. Ale čekal jsem, že si to sedne...Naštěstí sedlo!

Je po dvanáctém kole, my máme za sebou sedm vítězství v řadě a dostali se do čela druhé ligy. Hra je o parník lepší, sestava se vyměnila a již ustálila, bojovnost není nejhorší. Gratuluju.
ALE - co jsem mohl vidět, tak mezer je neustále mraky. Naštěstí máme tréňu, který se nebojí o nich mluvit. Ví o tom a je to tisíckrát lepší než plané výmluvy a omluvy, které jsme poznali dříve (a od některých to slýcháme furt).
Sestava se ustálila a pro mě celkem překvapivě bez Ordoše (který ale zastává funkci prvního žolíka a dává spoustu důležitých gólů) a bez Janotky. To je ostatně jediné místo, kde bych s trenérem nesouhlasil, myslím, že Jay Jay by byl platnější než Hála. Ale mimo zimní pauzy na tréninky nechodím, tak budu věřit Leošovi.
Výsledky - zprvu šílené, až neuvěřitelné. Teď díky stabilizaci a tvrdé práci uspokojivé, přece jen jsme konečně tam, kde máme, resp. MUSÍME být. Někdy s trochou štěstí, ovšem pro Sigmu jen dobře.
Hypotetická otázka je, na co by naše hra stačila v první lize?!?! O pohárových umístěních si nějaký pátek musíme nechat jen zdát. Střed tabulky by hratelný být mohl.
Návrat diváků? To bude nejdelší běh. Tam zklamání, flustrace a pro spoustu nasranost z kauz či nejasností okolo klubu bude dlouho přetrvávat. Bohužel to vypadá, že desítky či stovky lidí nad takovou Sigmou už zlomilo hůl... Modleme se za lepší zítřky, všichni místo v Sigmě nemají pod palcem a po pročištění určitých míst by to bylo stejné jako před léty. Tomu věřím.

Závěrem bych ještě vyslovil přání, aby Sigma vyhrála vše aspoň do zimní pauzy a nadělila si bodovej polštářek pro jarní část. Může se hodit.

»reagovat
11 příspěvků

27.10.2014 14:05

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Táborsko

Jedete někdo zítra? Pokud nebudu muset do práce, tak bych i vyrazil na souboj o první místo.

»reagovat
2 příspěvky

25.10.2014 23:08

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Tipovačka

Připomínám, že tipovačka na úterý je otevřená

»reagovat

25.10.2014 19:58

Pažout

Dobré další body!

Nakonec drama s dobrým koncem.Gratulace!

»reagovat
5 příspěvků

23.10.2014 20:00

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Adresný ticketing

Jsem pro zavedení adresného ticketingu. Pokud budeme neustále vytvářet podmínky pro anonymitu dementů na stadionech, nic se nepohne.

»reagovat
8 příspěvků

21.10.2014 19:17

Libor

lístky ve Zlíně

ahojte, teď jsem se dočetl že lístky ve Zlíně stojí 30,- nebo zadara.. pro hosty 60,- .. není to proti nějakým předpisům??? >(

»reagovat
2 příspěvky

21.10.2014 08:14

tomas77

osud výzvy

mám dojem že pokud zůstane výzva v této měkké nepříliš konkrétní podobě a nebude jasně řečeno kdo má odstoupit a kdo od koho koupí jak velký podíl akcií klubu a obsadí za to příslušná místa ve statutárních orgánech klubu tak se budeme motat na místě několik měsíců a pak to vyšumí do ztracena, ..ale snad se pletu ..

»reagovat
21 příspěvků

20.10.2014 15:36

SIGMA

Důchodce Gajda a jeho SK Sigma Olomouc MŽ

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/ujfalusi-jednani-u-gajdy-me-zklamalo-hlavne-jeho-pristup-20141017.html

»reagovat
1 příspěvek

19.10.2014 14:40

fillu72

4:1

Včerejší výhra byla nad Kolínem nutností, ale předvedená hra se mi stejně moc nezdála. Záloha ztrácela až moc míčů a gólman zatím stále nepředvádí výkon, který by ho určil být jedničkou. Hlavně výkopy jsou trgické. Myslím si, že včerejší hra by na Plzeň, nebo Spartu nestačila. Také se mi nezdá, že by Vašíček předváděl to, čim se předvedl ve Znojmě.

»reagovat
6 příspěvků

19.10.2014 11:07

Pažout

Nejnovější vyjádření Hapala na Idnesu.

Toto vyjádření je velmi dobře pojato. Myslím,že Hapal mluví velmi profesionálně se zabarvením srdíčka vůči Sigmě. To bych určitě bral.Hapal na post generálního manažera by byl určitě posun kupředu. Je to jeden z nejpovolanějších lidí na tento post.Má zkušenosti,které by se v Sigmě daly zúročit. Pro Hapala a Ujfalušiho do Sigmy jsem všemi deseti. Sigma je zázrak!

»reagovat

18.10.2014 11:13

3 - 7

SSPR

Tiskovka naznačila, že vize jsou to krásné. Některé i uskutečnitelné, zvlášť když p. Lébr (zatím) spolupracuje. Gajdič asi nebude, ale tomu je i veřejný mínění u zádele.
Běh na dlouhou trať, napravit podělané dá prácu. Přeji, ať se zadaří a elán vydrží

»reagovat
1 příspěvek

17.10.2014 12:49

Pažout

Tiskovka!

Konečně jsem se tedy dočkal tiskovky. Je jasné,že člověk na ní nemohl očekávat nějak bombastické věci,spíše náznaky poctivé práce a kreativních myšlenek.Z těch dobrých mohu vypíchnout 5 mega do rozpočtu klubu,dále asi příchod Rozehnala,počátek práce agenta na shánění hráčů, no a oblast mládeže a její větší progres pro A mužstvo a pokladnu klubu.
Chybí tam ještě něco?
Asi ještě to,jak se ty páky dostanou do řízení klubu, do aktivní formy zasahování. To je ještě zatím jen v nesmělých úvahách,kde se prozatím signatáři přesvědčují ve své oddanosti klubu bez nějakých bočních úmyslů na výplaty.Souběžně s tím prohlašují,že v podstatě nechtějí nijak otřást s pozicí sportovního ředitele a trenéra.Chtějí být tedy něčím jakoby navíc,takovou nadstavbou toho základu,který pracuje v klubu nyní.
To je zatím asi tak ve stručnosti co jsem z té tiskovky vykoumal. Já osobně bych to zjednodušil.
Ten kdo je solventní a nese těch 5 mega tomu bych dal nějakou nadstavbovou garanci,že si odnese víc jak je tento vklad,to zastupování města by se dalo vyřešit jako čestná funkce,jeden na trenéra jak s tím sekne Kalvoda a jeden na agenta s určitými bonusy za hráče při jeho výstupu z klubu.A je to vyřešeno. Sigma je zázrak!

»reagovat

15.10.2014 19:03

gogo

Rekonstrukce

70 mega? To už je zajímavá investice - bylo by škoda jít do důchodu a nevelet tomu .....

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/euro-jednadvacitek-v-cesku-uz-zna-ucastniky-kdo-prijede-na-hanou-20141014.html

»reagovat
1 příspěvek

11.10.2014 21:43

Vadim

Svancara

Petr Svancara do Sigmy!!!!!!

http://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/610530-svancara-treti-liga-nikdo-se-tu-ze-me-nepodela.html#hp-sez

»reagovat
4 příspěvky


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com