Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

08.05.2021, 6 lidí online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

08.11.2014 10:07

Pažout

Sobotn četba pro čtenáře goga!

Sigmákům zřejmě pomohla i kritika šéfa Josefa Lébra, jenž po špatném začátku veřejně prohlásil, že zváží nalití dalších milionů do klubové pokladny. Pokud hráči nezačnou předvádět lepší výkony, nemusí být na výplaty. S novým kapitánem Janem Rajnochem, vyhozeným z Liberce, se Hanáci probudili.
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/olomouc-fotbal-druha-liga-0yf-/fot_dsouteze.aspx?c=A141108_2114548_fot_dsouteze_ten

»reagovat
33 příspěvků

06.11.2014 14:42

prospal

grafika

nedávno sem měl debatu s kolegou v práci, proč jsou v tabulce fnl na sigmáckých stránkách žlutě zabarvený první tři místa, když postupují dva. já se domníval, že kvůli tomu, že sigma v tu chvíli byla třetí a protože je taky pro zvýraznění žlutě, tak proto. teď se dívám, že kvůli tomu to není, třetí varnsdorf je taky žlutě... tak proč?

»reagovat
9 příspěvků

06.11.2014 09:00

Pažout

A co Výzva?

Zajímalo by mne jak je to s tempem Výzvy. Nastalo jakési bezvětří,o Hapalovi nebo Ujfalušim žádná další zmínka. A to je zde prospal,nejvíc zasvěcená osobnost k podání nějaké informace. Přeci snad tyto věci nejsou záležitostí bobříka mlčení.Nebo ano?

»reagovat
27 příspěvků

06.11.2014 01:14

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Stavební řešení

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi tento způsob rozšiřování stavby nějakej pofidérní. Co na to zdejší stavaři? Neupadne to?

http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/2014-31-10-rekonstrukce-stadionu-ma-za-sebou-prvni-mesic

»reagovat
10 příspěvků

05.11.2014 21:37

Zdeněk Fait (zdenous4)

Dotaz

Krásný večer, nebude zápas s Varnsdorfem odložen? Máme zase 3 hráče v reprezentaci (Reichl, Houska a Chory)? Tak si myslím že by to docela bodlo.

»reagovat
5 příspěvků

05.11.2014 19:37

gogo

Koncepce - aneb slibem nezarmoutíš

http://www.sigmafans.wz.cz/Novy5.html

»reagovat
4 příspěvky

03.11.2014 20:19

paulocézarkarpežany

znojmo

Znojmo udajně opouští Machala

»reagovat
2 příspěvky

02.11.2014 19:27

gogo

Most skolil Varnsdorf

Dobře - Most otočil dvěma brankami v posledních minutách utkání s Varnsdorfem!

A Mora trošku zabrnkala na nervy, ale body jsou doma. Hezký závěr víkendu.

»reagovat

02.11.2014 09:25

Pažout

A najednou to jde!

A pravda se začíná potvrzovat.Vždy jsem psal,že vše je v rukou hráčů. A nyní se stejným vrcholovým vedením to pojednou jde. Tím neobhajuji dobu kolem korupční aféry,ale viditelně se potvrzuje,že to po hráčské stránce jde i bez všech zásahů z venku.Stačil k tomu zásadový postoj Lébra a Kalvody. Možná to trochu zaskočilo i iniciátory Výzvy. Ikdyž určitá zlepšení z této strany bych uvítal,například vstup Hapala do klubu na postu generálního manažera nebo zlepšení sckautingu formou působení Ujfalušiho.Nakonec i město si může zvolit své zastoupení ,to vše jsou rozumné důvody.Nicméně nejvíc vždy tahají za konec provazu hráči,to je nyní vidět zcela zřetelně. Sigma bude zase zázrak?

»reagovat
14 příspěvků

01.11.2014 22:32

fillu72

diváci

V jednom z příspěvků k počtu diváků napsal Zeměměřič ,že za úbytek může částečně sobota. Proč fans Chelsea, Dortmundu,Bayernu či jiných týmu problém s tímto dnem nemají? Myslím si, že český fanda je moc pohodlný a nemá chuť na změny. Hrávalo se v neděli tak změnu prostě nechtějí příjmout.

»reagovat
6 příspěvků

01.11.2014 16:37

3 - 7

výborně

Výsledkově zatím super!
Do konce podzimu zbývají tři kola. 14.kolo hrajeme v karviné, pak doma s Varnsdorfem a předehrávku jara ve Frýdku. Sedm bodů z těchto zápasů a můžeme jít do zimní pauzy klidní - nemusí být ultrazměny v kádru, spíše se soustředit na zlepšení. Tak by to mělo vypadat a myslím, že s postupem do 1 ligy by nebyl problém.

»reagovat
3 příspěvky

29.10.2014 22:03

lumír práskal

trocha bilancování

na ordžiho bylo ve zlíně několik manažerů nechápali že hřeje lavku v zimě je na stopro pryč

»reagovat
3 příspěvky

29.10.2014 14:21

Radim Kotrba (maxcoolhand)

sezimovo ústí

V tipovačce jsem měl 2:2 a musím říct, že vyrovnání zatraceně smrdělo ve vzduchu.

Po dlouhé době jsem to viděl na živo, zázraky jsem nečekal, ale stejně se mi to moc nelíbilo. Technicky mi přišlo, že jsou na tom líp táborští, díky bohu za ty 2 podařený akce. Byla by to spravedlivá remíza řekl bych (jakkoli jsem moc nepochopil připískávání domácím ze strany rozhodčího).

Ale právě takový zápasy je třeba vyhrávat a proto je dobře že se to podařilo. Pokud to do jara doklepneme na vítězné vlně, tak bychom měli začít ladit na návrat, takto bychom moc nepochodili - spousta nepřesností, malá drtivá síla..

Vašíček to měl těžký - byl vepředu často sám, ale každopádně moc nepochodil. Navrc běhal, ale nic z toho nebylo. Nejvíc se mi líbil asi Plšek a Šindělář (i s Rajnochem), kterej často zachranoval razantním odkopem. JInak šeď šeď.

»reagovat
2 příspěvky

28.10.2014 17:04

3 - 7

trocha bilancování

Nechtěl jsem záměrně nadávat po 3-4 kole, kdy se nám vůbec nedařilo a tady na diskusi se to hemžilo negativními komenty. Bylo na co nadávat, hra byla chaotická, bez bojovnosti, hráči si nezvykli. Ale čekal jsem, že si to sedne...Naštěstí sedlo!

Je po dvanáctém kole, my máme za sebou sedm vítězství v řadě a dostali se do čela druhé ligy. Hra je o parník lepší, sestava se vyměnila a již ustálila, bojovnost není nejhorší. Gratuluju.
ALE - co jsem mohl vidět, tak mezer je neustále mraky. Naštěstí máme tréňu, který se nebojí o nich mluvit. Ví o tom a je to tisíckrát lepší než plané výmluvy a omluvy, které jsme poznali dříve (a od některých to slýcháme furt).
Sestava se ustálila a pro mě celkem překvapivě bez Ordoše (který ale zastává funkci prvního žolíka a dává spoustu důležitých gólů) a bez Janotky. To je ostatně jediné místo, kde bych s trenérem nesouhlasil, myslím, že Jay Jay by byl platnější než Hála. Ale mimo zimní pauzy na tréninky nechodím, tak budu věřit Leošovi.
Výsledky - zprvu šílené, až neuvěřitelné. Teď díky stabilizaci a tvrdé práci uspokojivé, přece jen jsme konečně tam, kde máme, resp. MUSÍME být. Někdy s trochou štěstí, ovšem pro Sigmu jen dobře.
Hypotetická otázka je, na co by naše hra stačila v první lize?!?! O pohárových umístěních si nějaký pátek musíme nechat jen zdát. Střed tabulky by hratelný být mohl.
Návrat diváků? To bude nejdelší běh. Tam zklamání, flustrace a pro spoustu nasranost z kauz či nejasností okolo klubu bude dlouho přetrvávat. Bohužel to vypadá, že desítky či stovky lidí nad takovou Sigmou už zlomilo hůl... Modleme se za lepší zítřky, všichni místo v Sigmě nemají pod palcem a po pročištění určitých míst by to bylo stejné jako před léty. Tomu věřím.

Závěrem bych ještě vyslovil přání, aby Sigma vyhrála vše aspoň do zimní pauzy a nadělila si bodovej polštářek pro jarní část. Může se hodit.

»reagovat
11 příspěvků

27.10.2014 14:05

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Táborsko

Jedete někdo zítra? Pokud nebudu muset do práce, tak bych i vyrazil na souboj o první místo.

»reagovat
2 příspěvky

25.10.2014 23:08

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Tipovačka

Připomínám, že tipovačka na úterý je otevřená

»reagovat

25.10.2014 19:58

Pažout

Dobré další body!

Nakonec drama s dobrým koncem.Gratulace!

»reagovat
5 příspěvků

23.10.2014 20:00

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Adresný ticketing

Jsem pro zavedení adresného ticketingu. Pokud budeme neustále vytvářet podmínky pro anonymitu dementů na stadionech, nic se nepohne.

»reagovat
8 příspěvků

21.10.2014 19:17

Libor

lístky ve Zlíně

ahojte, teď jsem se dočetl že lístky ve Zlíně stojí 30,- nebo zadara.. pro hosty 60,- .. není to proti nějakým předpisům??? >(

»reagovat
2 příspěvky

21.10.2014 08:14

tomas77

osud výzvy

mám dojem že pokud zůstane výzva v této měkké nepříliš konkrétní podobě a nebude jasně řečeno kdo má odstoupit a kdo od koho koupí jak velký podíl akcií klubu a obsadí za to příslušná místa ve statutárních orgánech klubu tak se budeme motat na místě několik měsíců a pak to vyšumí do ztracena, ..ale snad se pletu ..

»reagovat
21 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com