Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

17.09.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

10.04.2016 09:46

tomas77

dotaz

neví někdo proč skončily týdenní přehledy ? chybí mi to počteníčko

»reagovat
1 příspěvek

09.04.2016 19:42

3 - 7

Libe

Tak bárka se zase více potopila, bohužel se to dalo čekat. Špatný výkon, vlastně jako celou sezónu. Možná to kromě fanoušků už ani nikoho nezajímá, že se budeme zase koupat ve dvojce. Teda nevím, kolik těch fanoušků zbyde, lidi si na hlavu nenechají srát věčně.

Buchta mě překvapil, takovej blikanec od zkušenýho chlapa.....

Jílek tým nepozvedl, hráčům je to asi taky jedno.

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/zmar-po-nadeji-sigme-vyloucili-golmana-prohra-opet-vzdalila-zachranu-20160409.html

»reagovat
4 příspěvky

09.04.2016 19:25

gogo

Ach jo

Tak dnes tělocvikář ušil Ordošovi roli na míru tak, že ho bylo vidět až při žluté kartě. Pak měl kupodivu na noze vyrovnání a ještě jedno ve druhé půli, ale jinak to byla celkově slabota. První půle hrozná, když už byla šance na tolik vytoužený brejk, tak se to rozehraje dozadu. Druhá půle lepší, ale z obou stran dost hrozný fotbal. Libe těžil z rychlého vedení, které charakter zápasu na špatném terénu hodně ovlivnilo. Buchta moc nepodržel při druhém gólu .... a pak ta hlavička na konci .....
Do toho výhra Jihlavy, takže celkově nic moc. Dnes se mi líbil Radakovič, zato Navrc by měl za domácí úkol trénovat přihrávky.

»reagovat
1 příspěvek

08.04.2016 10:06

Chozejp

Mahmutovič válí

Aidin sice u nás nehraje, tak má alespoň úspěch při představení Národní cirkus Berousek, kde byl včera vybrán klaunem z hlediště a s dalšími třemi diváky byli nápomocni na programu a jak mu to šlo. Denis Cana a Uroš Radakovič mu jistě v tu chvíli velice záviděli, že museli zůstat na svých místech a nemohli sklidit aplaus obecenstva:-)

»reagovat

07.04.2016 20:53

gogo

Vše nejlepší

Přeji panu Kubíčkovi vše nejlepší k jeho kulatinám!

PS: Ač jsem s jeho kroky a názory ne vždy souhlasil, byla to v každém případě velká funkcionářská persona. Někoho takového současná Sigma výrazně postrádá.

»reagovat
1 příspěvek

02.04.2016 09:45

3 - 7

Baník

Klinická smrt, potom smršť. Nezachraňuje nás to, ale povinnost splněna. Rozhazovat rukama není na místě, ztráta je pořád velká

»reagovat
2 příspěvky

01.04.2016 23:15

gogo

Růže mezi trny :-))

http://sport.lidovky.cz/damkova-na-rozloucenou-omilostnila-sudiho-lercha-ktery-nevylucoval-po-dvou-zlutych-gaf-/fotbal.aspx?c=A160401_124321_ln-sport-fotbal_lar

»reagovat

01.04.2016 22:49

gogo

Klinická smrt se odkládá

Nutná podmínka zachování základních životních funkcí prvoligové Sigmy splněna.

Jak jsem říkal - Ordoše do základu a ono to půjde. Dnes to byl jednoznačně Ordžiho zápas. Oficiálně 1+3, ale podíl měl i na Malcově brance - krásně natáhl obránce na první tyč. Klobouček, Pane Ordoš!

Moc jsem nepochopil, proč platil vyrovnávací gól po dělobuchu na hřišti, navíc v prostoru, kde byl míč. A taky tu žlutou při penaltě - když už to pískal jako penaltu, tak to snad měla být červená, ne?

»reagovat

28.03.2016 22:42

Radek

Opět se o nás píše

http://fotbal.idnes.cz/komentar-fotbal-olomouc-0w5-/fotbal.aspx?c=A160326_2235183_fotbal_tof

»reagovat

23.03.2016 11:54

Radek

Pomoc a nepomoc

Jestli pak si vzpomínáte na výzvu před rokem,osobností olomouckého fotbalu??? proč byli odmítnuti a z jakým odůvodněním???? Proto se již z bývalých hráčů a osobností asi těžko někdo veřejně pokusí o pomoc která by se v dnešní situaci hodila. Pokud nezkusíš nezjistíš to je dobré staré pořekadlo . Dále mě zaráží že nejsou v Olomouci pořádány exhibiční zápasy hráčů kteří ve své době dali prestiž a dobré jméno Sigmě, což by jistě fanoušci a veřejnost uvítala jenže
V sigmě se rychle zapomíná na kvalitu a prestiž,kterou donedávna Sigma měla. Z podivem i Patrioti když s nimi hovořím,kroutí hlavou a mají na vše vlastní pohled. A mluvit o dobrých vztazích veřejnosti,osobností olomouckého fotbalu nelze,nejsou žádné. Rychle se zapomíná na minulost ,z nejasnou budoucností. Ještě jedna perla, P Karel Bruckner nabídl konzultace a tím i pomoc Sigmě v těžkých časech a jak si myslíte že jeho aktivita skončila???Proč John P. Petr Uličný dělá konzultanta ve Znojmě????? Odpovědi není těžké uhádnout.nevím ale zřejmě je toho dost v Sigmě k debatě,jenže k tomu musí být důvěryhodný partner,Což nikde nikdo není není.

»reagovat
6 příspěvků

20.03.2016 09:34

tomas77

dost výstižně napsáno

http://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-michal-kosturik/263611/olomouc-letos-sestoupi-z-ligy-jeji-kvalita-je-totiz-chimera.html

»reagovat

20.03.2016 09:20

pavelčík

Tentokrát už musíme začít hrát fotbal

Po včerejšku nezbývá nic než začít hrát,ale fotbal né kopanou.Bylo by se to možná podařilo kdyby s 10 centrů tzv.do ohně tam přistál,aspon jeden.Momentálně nastala situace,která se dá ještě zvládnout,ale né naříkáním kdo to zavinil,jestli měl hrát ten nebo ten a jestli vyhodit hráče trenéra manažera majitele.Musíme se semknout nehledět na levo na pravo,ale starat se o sebe začneme společně vyhrávat včerejší bod je první vlaštovkou.Kritizování hanění hráčům ani menežmentu nepomůže ještě je to v našich rukou,tak vyhlašuji všeobecnou Hanáckou mobilizaci.Všichni na stadion naplnit ho proti Baníku a zápas od zápasu štěstí se musí jít na proti.

»reagovat
2 příspěvky

19.03.2016 22:59

gogo

No vidíš, Pažoute.

Tak Ti konečně vyšel tip, že ve Zlíně uhrajeme bod.
Škoda, že nevyšly ty ostatní - Plzeň 1 bod, Sparta 1 bod a venku Jihlava 3 body.
No, je na čase, aby ty modré stíny zase začly hrát fotbal. Lidé, kteří se čutáním do balónu živí, přece musejí předvádět výrazně lepší kvalitu, než jakou se zatím prezentují. I kdyby měli z hrozby sestupu nervy nadranc, tak toto přece není možné. Ledaže to není náhoda, a je v tom nějaký skrytý záměr?

Ordži je konečně zase čistý a do konce sezóny snad už další 4 žluté nenasbírá. Tak bych ho chtěl vidět ve zbylých zápasech v základu a ono to půjde. Teď je potřeba to zlomit proti bojovným mladíkům z Baníku, v opačném případě by to byla konečná.

»reagovat
3 příspěvky

19.03.2016 17:00

kubaldinu

sigmička

veř a víra tvá tě uzdraví ps. bohužel jen věrící a v medicíně.

»reagovat

19.03.2016 15:35

kubaldinu

sigmička

dneska musíme urvat 3 body plichta nic neřeší ps Pavelčíku souhlas.

»reagovat

16.03.2016 19:34

ypres.bass

.

Preview na víkend: http://smag.cz/fotbal/preview-22-kola-synot-ligy/

»reagovat

13.03.2016 21:04

pavelčík

na bod bylo

Štěstí nás již dávno opustilo není nám souzeno dorazit nějakou čučku,tak by se mělo konečně vrátit na naše kopačky a to hned ve Zlíně.Nevím proč se hraje se Spartou a Plzní o body,když jsou tato utkání vyřízena hned při rozlosování soutěže.Ruku kdyby natáhl který koliv náš hráč na smeč pod břevno po míči tak se zastavil,až ve sprše o pokutovém kopu nemluvě.Vývoj zápasu by byl zcela určitě jinej,střídání Mahmutoviče nepochopitelné asi proto,aby náhodou nevyrovnal,jinak jim to s Ordošem celkem funguje viz.zápas s Bohemkou.Radakovičova drzost ,taky dobry jen né pořád a hlavně na posledním.Trol Vácha stupidním vystupováním,již předčil zkratujícího Řepku,ale ten aspon ve fotbale něco dokázal,což se o tomto mega talentu říct nemůže.Měl by dostat cenu ferplay k tomu stopku na měsíc,aby mohl v klidu prodávat ve Vietnamské tržnici to světové prádlo,které se ve světě pro obrovský zájem nedá sehnat.Nejvíc by prodal sošek budhy ze sádry poněvadž nejvíc není podobný Bekhemovi,ale právě Budhovi.

»reagovat

13.03.2016 20:35

kubaldinu

sigmička

Radakovič a Petr to je parodie na fotbal hra na náhodu dneska fučelo byla zima věřím dál v záchranu

»reagovat

13.03.2016 19:10

Zdeněk Fait (zdenous4)

Dotaz

Nazdarek Sigmaci...
potřebuji poradit, chtěl bych zkusit soutěž jak je v Bulletinu ale nemohu si poradit s otázkou, nevědl by ji nějaký pamětnik???

Otazka: První ligový zápas SK Sigma chytal???

Děkuji za rady

»reagovat
3 příspěvky

13.03.2016 18:18

3 - 7

Spatra

Tentokrát klukům poděkuju. Ne tedy všem. Jedničku zaslouží Buchta, Ordži. Dvojku Ševčík, Plšek, Mahmutovič. Trojku Šindy, možná i dnes chybující Radakovič. Čtyřku ostatní. I když Navrc mě dnes zklamal nejvíc..... A že Zahradníček hodně tekl s Krejčím....

Ale kdybychom takhle hráli pořád kurva, tak se nemůžeme zachraňovat. Proč to nejde hrát na plný kule i proti zbytku ligy?
PROČ BY STŘÍDÁN MAHMUTOVIČ PANE TRENÉRE? Odešel dost nasranej do kabiny

»reagovat
6 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com