Diskuse (1/2 pit) - Sigma United
Sigma Fans ®

26.02.2020, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (1/2 pit)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

27.11.2014 10:44

3 - 7

1/2 pit

Ten, co se nikdy nemýlí Už je to tu zase :-)

http://fotbal.idnes.cz/fotbal-zlin-pulpit-0ak-/fot_dsouteze.aspx?c=A141127_093617_fot_dsouteze_rou

27.11.2014 12:52

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: 1/2 pit

"čtu knížku o mé druhé zálibě – převaděčích na Šumavě" :-)

27.11.2014 13:13

3 - 7

Re: 1/2 pit

Nejlepší byl "pohled redaktora", s tím, že tam je douška z kabiny od nejmenovaného hráče Pruďas a taky asi trochu hajzl :-)

27.11.2014 14:30

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: 1/2 pit

No, mám zprostředkovaný zprávy z jejich kabiny... Pulpit sice říká, jak ho hráči milovali, ale já slyšel něco jinýho :-)

27.11.2014 22:37

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: 1/2 pit

Ten italský styl se Sigmou, na to se nedá zapomenout. To byly vždycky nervy...ale 1. ligu zachránil

28.11.2014 08:03

3 - 7

Re: 1/2 pit

Hrát stylem na 0:0 nebo 1:0 je pro diváka opravdu přitažlivé :-)

28.11.2014 17:28

EH

Re: 1/2 pit

Když se zeptám, proč tak toho člověka nenávidíte, odpoví někdo z vás? Zeptal se jej na cokoliv někdy někdo z vás přímo? Nebo užíváte jen svých osobních antipatií, kolektivismu a drbů typu jedna paní povídala? Nechci se jej zastávat, nikdy jsem se s ním osobně nesetkal a tudíž ani nemluvil, ale z toho rozhovoru cítím, že je to má krevní skupina, možná až na to nadávání hráčům, ale když některé člověk vidí a slyší, neudrží se, zvláště když takový sám nikdy nebyl... Tolerance jistě, ale odsud potud. Nevěřím, že ta nenávist pramení jen a pouze z jeho stylu trénování. Takže to vaše kdysi často znějící - kdož jsi bez viny, hoď kamenem. Třeba by i přiznal, že se mýlil, ale dokázal jej někdy někdo přesvědčit argumenty v přímé debatě namísto urážek, ponižování a zesměšňování? autor článku vám sám dokazuje, že výsledky měl. A v Olomouci byli i jiní, co hráli nehráli - třeba Páník, ale je to jen můj osobní pohled, nikdy bychh si na základě předváděné hry mužstva nedovolil rozebírat jeho osobnost. Pokud se nadřízený ani nezeptá, proč se člověk chová, jak se chová, proč chce odejít atd., a hned trestá, nemůže to nikdy dopadnout jinak, to ví každý, tedy až na pí Drozdovou.

28.11.2014 21:20

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: 1/2 pit

S panem Pulpitem jsem měl tu čest. Vášnivý fanoušek Bohemky, co házel třeba popelnicí. V komunikaci s fanoušky lepší, než v komunikaci s hráči, které uráží, shazuje a nechová se k nim fér. Zapálenej člověk do fotbalu, kterej se ale musí řídit jízdními řády, protože nevlastní řidičák. Je zatíženej na hráče z Polska, který si rád přivádí, ale kteří jsou málokdy skutečnou posilou. Banaczek v Sigmě. Rád sází i na hráče s nějakou extrémní dovedností (Knakal a jeho auty), ikdyž v ostatních dovednostech je ten hráč podprůměrný. Jeho obliba fotbalu v Itálii se většinou projevuje tím, že ten tým opravdu naučí bránit a tady bych opravdu souhlasil s tím, že trenéři po něm ten tým přebírají rádi. Hráči jsou vděční za lidský přístup, mají defenzivní návyky a chtějí se naučit i ofenzivu. Psotka těžil taky solidně :-)

29.11.2014 10:21

EH

Re: 1/2 pit

Tak zrovna absenci řidičáku bych mu nepředhazoval. K trénování jej zase až tak nepotřebuje a na zápasy se snad má jak dopravit, ne? Vždyť i hráči Sigmy jezdívali na utkání vlakem a ještě za to byl klub placen či jinak ohodnocen, přece by to potom neustále na oficiálním webu nezdůrazňovali. Vždyť i ty jsi kdysi psal, že jezdíváš raději vlakem, zpohodlněl jsi snad věkem? Třeba je to ekolog a navíc zelený, když už ta Bohemka. Třeba ho klokan Šíp pozve do svého pořadu a hned bude jasněji. Házel popelnicí? Kdy a kde? Pokud někde v rozlíceném klokaním davu nebo při návratu z putyky, pak jo. V takovém případě bych mu přál potkat Ondru Vetchého. Pokud ze zápasového rozčílení nad výkonem mužstva, pak si vzpomeňte na Uličného rozkopané odpadkové koše. Přinejmenším. A jaký je to pro vás (nás?) hrdina... Asi fakt nejlíp potkat, mluvit a vyhodnotit. Alespoň už vím, proč se tak bojíte přímé konfrontace s Evženem Humlem (nadsázka, pro méně chápavé)... "Na všechno dvojí metr máte, takhle to přeci nejde dál, jedny mentalitou omlouváte, druhý čeká kriminál...", to Sigmáky mentální guru Landa nenaučil?

29.11.2014 11:06

gogo

Re: 1/2 pit

Zajímavá diskuse. Nějak jsem nepostřehl, že by z těch pár příspěvků vyzařovala nenávist k Pulpitovi.
Prostě jen pár lidí nerado vzpomíná na neatraktivní obranářský fotbal. Já byl tehdy jen na pár zápasech, shodou okolností byly všechny vítězné, takže to tak hrozně nevidím. Byl jsem rád, že už nemáme místo obrany průchoďák a očekával jsem s nadějí zlepšení útočné fáze. Pokud mě paměť neklame, Pulpit chtěl tehdy Ordoše, ale toho mu nekoupili. Stejně jako Pivarníkovi zas nekoupili obránce. Prostě Pulpit fungoval v určitém prostředí (výzva SSPS jasně ukázala v jakém), takže všechno taky nelze házet na jeho hlavu. To je můj názor, ale někdo druhý to vidí jinak - ok, to je přece normální.
Situaci v kabině asi řada z přispěvatelů zná z osobních rozhovorů s hráči, kteří to vidí jinak než Martin. Nevidím nic špatného na tom, že to někdo zmíní. To přece není nenávist.
Nebo snad vadí ti převaděči na Šumavě? Vždyť to opravdu vypadá, jako kdyby Pulpit o dovolené převáděl lidi přes čáru - je to legrační kostrbaté vyjádření, lhostejno jestli Pulpitovo nebo redaktorovo. Taky mě to pobavilo. A že to tady někdo zmíní přece neznamená, že Pulpita nenávidí.
Jak říkám, zajímavá diskuse - všichni o voze, jeden o koze. Dokonce i Pažout už to vzdal.

29.11.2014 11:20

EH

Re: 1/2 pit

Zmínit to jednou dvakrát, beru. Ale opakovaně, jen co se někde objeví zmínka o dotyčném? Dobrá, zmírním - nikoliv nenávist, nýbrž neobliba. Spokojenost? Ale když ona to koza je, byť vedoucí...

29.11.2014 13:11

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: 1/2 pit

Taky k němu necítím nenávist. Beru ho spíš jako kuriozitu. Něco jako Franze Straku. Rozdíl mezi ním a Johnem? Já myslím že obrovskej. Stačí přečíst, nebo poslechnout pár rozhovorů.

29.11.2014 14:46

zdrh

Re: 1/2 pit

Ono také jde o to, že tento trenér si často ve vyjadřování do médií nevidí do huby a tvrdí neuvěřitelné bláboly (viz, když tvrdil, že by s Plzní dokázal víc než Vrba), po odchodu (= vyhazovu) má ublíženecké řeči (po Baníku, teďka ve Zlíně).
To, že nemá řidičák bych bral jako velký problém, protože trenér nejezdí jen na tréninky a zápasy vlastního týmu, ale musí jezdit také sledovat zápasy jiných týmů, kde je auto bezpodmínečně nutné.
Jinak opravdu většinou naučí mužstvo bránit, ale také je většinou vyhozen, protože hráči jeho jednání nesnesou.
Sigmu tehdy po katastrofální sezóně pod gamblerem Petrželou na učil bránit a pak Psotka k tomu přidal ofenzívu a byly z toho evropské poháry. Ale také tehdy Sigma dávala góly jen ze standardek (Bajerovy trestňáky nebo Hudecovy hlavičky)

29.11.2014 15:11

EH

Re: 1/2 pit

O tom, zda je k trenérskému řemeslu potřeba řidičského průkazu, se dá debatovat hodiny. Kdyby jej skutečně tak nutně potřeboval, žádný klub by takového trenéra zřejmě neangažoval (a to ani z nouze, když je to tedy takový píp), případně by ho k získání onoho dokladu nějakým způsobem dotlačil (podmínka ve smlouvě?), či mu jej dokonce i zafinancoval. Ke sledování snad jezdí vícero lidí, např asistent a já něvím kdo ještě, tak snad můžou jet jedním autem, ne?

29.11.2014 16:33

EH

Re: 1/2 pit

Ještě taková malá douška k těm řidičákům a řidičům pro odlehčení (už zase ), nepamatuji si už, při jakém domácím utkání Sigmy to bylo, ale po zápase, kdy jsem se valil k autu, mne málem svým služebním vozem (na dveřích znak české reperesentace) přejel sám velký Karel Brückner, pro mě by to byla čest a pro drtivou většinu z vás ulehčení... A basta! Tečka

29.11.2014 20:54

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: 1/2 pit

Problém to není neřešitelnej, spíš se hráčům pak zdá o to divnější, když se jeho život řídí podle jízdních řádů. Copak z Olomouce, to byl doma Pendolinem hned, ale jezdi dvakrát týdně do Prahy ze Zlína... Taky kvůli své vášni jel na zápas do Itálie a nestihl pohár se Slováckem :-)

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com