Sigma Fans ®

20.06.2018, 2 lidé online

| registrovat

Zvolte hráče měsíce srpna 2013!

Další měsíc uběhl jak voda a je na čase zvolit hráče měsíce. Do srpnového hlasování přidáváme i utkání v Plzni, přece jenom se hrálo o víkendu. Hráče tedy budeme hodnotit za utkání proti Slavii, Teplicím, Boleslavi, Mikulovicím, Jablonci a Plzni.

Sigmu letním srpnu čekala pořádná dávka utkání. Začínalo v pražském Edenu, kde Sigma díky skvělému týmovému výkonu získala všechny tři body za výhru 3:2. Po těžkém utkání čekala na Modrou lavinu bitva proti Teplicím. Bohužel hráči tři body nepotvrdili a olomoucký fanoušek musel být rád alespoň za bod. Vyrovnání na 2:2 zařídil Martin Doležal.

Mladá Boleslav byla cílem dalšího výletu na hřiště soupeře. Dobře rozehrané utkání však Hanáci ztratili v nastavení, přesto každý bod z venkovního utkání se počítá. Vylepšit si sebevědomí mohla Sigma na půdě Mikulovic, kam zavítala v rámci Poháru České pošty. Nakonec bylo utkání dramatické až do konce, spasitelem se stal Ivan Lietava, který rozhodl 87. minutě.

Měření sil s Jabloncem bylo další nepovedené utkání Sigmy. Ta si toho moc nevytvořila a snad díky štěstí, a zákrokům Zlámala prohrála jen 0:1. Po Jablonci nás čekal soupeř, kterého se začíná bát i fotbalová Evropa, Viktorka Plzeň. Naši hráči jakoby ještě byli v kabině, zatímco smečka kouče Vrby vedla už v desáté minutě 0:2. Šindelář sice utkání zdramatizoval, ale domácí rychle odpověděli. Prohru nezvrátil ani Doležal, který snížil na 3:2.

Započítaná srpnová utkání: Slavia 3:2, Teplice 2:2, Boleslav 2:2, Mikulovice 2:1, Jablonec 0:1, Plzeň 2:3

Pravidla:
1) Hlasujete pro tři nejlepší hráče v daném měsíci. První dostane tři body, druhý dva a třetí jeden bod.
2) Hlasujete jen pro hráče, který nastoupil minimálně na 30 minut v lize či v poháru za A tým.
3) Na hlasování bude předem určený čas, po jeho skončení dojde k vyhlášení Hráče měsíce.
4) Celkové hlasování o Hráče sezóny 2012-2013: do něj se započítá z každého měsíce deset nejlepších hráčů s následným bodováním: první místo-20 bodů, druhé - 16, třetí - 13, čtvrté - 11, páté - 9, šesté - 7, sedmé - 5, osmé - 3, deváté - 2.body a desáté - 1. bod.