Sobotní fanouškovský trojboj - Sigma United
Sigma Fans ®

17.11.2017, 3 lidé online

    | registrovat

Sobotní fanouškovský trojboj

Sobotní fanouškovský trojboj

Navštívili jsme stejně jako minulý týden v jednom dni tři utkání. A to na hřištích v Ivanovicích (Brno - Sigma - 2:1 -), na dvojce Androva areálu (Sigma - Myjava - 2:1 -) a nakonec v plecharéně (Mora - Šumperk - 8:5 )

Nejprve se autem vydáváme do Brna. Na stadecu už na nás čeká skupinka z druhého auta (blázni ze stadiónu). Jsou vyvěšeny vlajky a vytaženy zahřívací nápoje (zvlášť taška nejmenovaného "maséra" obsahovala tři litry rumu a zelené, co kdyby udeřila zničehonic sibiřská zima). Následoval obřad: DÁŠ SI?.... Ne, teď nějak nepiju..... BLBČE! TY SI DÁŠ? .....Řídím!......TVOJE CHYBA! TY SI DAJ!......Já můžu.....A tak pořád dokola.

První půle v utkání s místní Zbrojovkou byla vyrovnaná, místy jsme byli o fous lepší. Bohužel jsme kolem třicáté inkasovali, kdy Alde neuhlídal obrovitého Kroupu a ten zblízka dorazil za bezmocného Boba. Po chvíli jsme ale vyrovnali, když se trefil testující Mikuš (byl kapitán, dal góla - musíme ho koupit, jinak nebude mít prachy do kasy).

Ještě asi čtvrt hodiny druhé půle jsme hráli slušně, brňáci nic moc neměli, my aspoň náznaky. A jeden trestňák, kterej Mikuš trefil špicově, ovšem ke smůle jen do žrďky. Pak se trochu prostřídávalo, hra se rozbila a ubylo na kvalitě. Tresňák se zahrával i na druhé straně, stejně dobře, jen Zavadil místo tyče trefil síť. Krásnej kop, Bob neměl šanci. Pak se jen dohrávalo uprostřed hřiště bez většího vzruchu.

Druhou půli jsme se zahřívali fanděním (osm kusů nás bylo), vedle stojící brněnskej kotlík se zmohl jen na neustálé troubení do nějaké vuvuzely či co to bylo za hrůznej pseudonástroj. V tom jsme jasně vyhráli. Utkání pískala paní rozhodčí, tak jsem navrhoval, že bychom mohli zpívat "sundej si tu podprsenku...", ale nakonec slušnost zvítězila a bavili jsme se jen na úkor pomezního, kterej vypadal jako Helmut, vymetač komínů z osmdesátkovejch porňáků.

Shrnutí tohoto utkání: ze hry jsme měli o něco víc, brňáci dlouho jen nakopávali na Kroupu. U nás vyzdvihnu levého beka Vepřeka (proboha, tam nahoře se vzpamatujte a neprodávejte ho!!!), na záloze mladého Richtera a v útoku slušně hrajícího Mikuše. Pokud mu zbyly síly, musí ještě potrénovat. Co vadilo nám všem výletníkům - pozdě se vracející Karaš s Plškem. Když Brno zaútočilo, tak druhá vlna měla móóóóře prostoru, než doklusali naši záložníci. Obrana s tím pak udělá prdlačky.

Nastal přesun do Olmika, oběd, u některých dočerpání "paliva" a šlo se na Myjavu. S klucíma ze Slovenska přijela i skupinka fanoušků, to bylo zpestření. K nám se zase přidali hoši z Hranic a jeden kočárek se spícím Matějem, takže o zábavu bylo postaráno. Prohodilo se pár slov s legendami našeho klubu Kučerňákem a Chladilem a závěrečné minuty s námi strávil kouč Pivarník, se kterým jsme probírali politickou situaci v Angole.

Hra byla hlavně v první půli slušná, s pěknými góly na obou stranách. Hlavně mladej Zahradníček svůj druhý gól trefil hezky. Asi taky bude muset něco cvakat do hráčské pokladny..... Naši kluci byli lepší, kromě gólů byly i nějaké další šance, ale bez využití. Ve druhé půlce tempo opadlo a kvalita šla dolů. Někteří z našich se krom zahřívání záklonem šli družit s myjavskými. Asi se šli zeptat, jaké tam mají baby. Na hřišti se nic moc nedělo, nějaké šance a střely byly, ovšem bez užitku. Dobře hrál již klasicky Navrc, Zahradníček dva góly, což se cení, Blažena taky vytasil nějaký ten zákrok, celkově slušná práce na začátek přípravy.

Ještě pořád čekáme na slibovanou megaposilu, kterou nám pan Lébr na konci prosince předhazoval. Messiho asi nedostaneme, ale nějakým slušným hotovým zkušeným ligovým hráčem bychom nepohrdli. Dočkáme se? Asi nééééé, že ano, stejně jako loni v zimní pauze. Kdyby ano, bylo by to příjemné překvapení....

Nakonec jsme uskutečnili přesun nejdelší a největší, těch sto metrů do plecharény se už nikomu nechtělo šlapat. Šlo o zdraví. Ale na tágo to nebylo, nebudeme prudit o víkendu pracující taxikáře. Morávka hraje supr hokej, takže se nelitovalo. Hrál tu rival ze Šumperka, lidí bylo jako máku (2700), atmoška vynikající a výsledek jak z basketu. Gratulace hokejkám!!!

P.S.: páni hokejisté, kroťte se. Bývá zvykem se po každém gólu napít slivovice, aby se oslavila branka a zahnala kosa jak z nosa. Mno a 13 gólů? Pecka, spousta  lidí kolem mě to trochu odnesla a šla domů o hodně pomaleji :D 

3 - 7 

 

Související články

Autor: | Vydáno dne 19.01.2014
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

07.11.2017 - Remíza na Bohemce

Bod vyválčili olomoučtí v Dolíčku a před repre pauzou nám patří druhé místo!

Branky: 68. Hašek - 37. Plšek. Rozhodčí: Julínek – Blažej, Hrabovský. ŽK: Šmíd.
Sigma: Buchta – Sladký, Radaković, Jemelka, Vepřek – Kalvach – Zahradníček (79. Hála), Plšek, Houska (90. Obročník), Falta – Chorý (75. Texl).
Zdroj: https://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/sigma-stale-bez-porazky-ubranila-remizu-s-bohemians-20171104.html

30.10.2017 - Sigma vyhrála a je třetí

Teplice přijely s jasnou taktikou - zavřít vápno. Dařilo se to skoro celý zápas, ale pak po pěkné akci zavěsil Houska a máme tři body.

SIGMA - Teplice - 1:0 -

Branka: 77. Houska. Rozhodčí: Příhoda – Pelikán, Černý. Diváci: 3238
Zdroj: https://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/sigma-vydrela-vyhru-nad-teplicemi-rozhodl-krasnou-strelou-houska-20171028.html

Buchta – Sladký, Radaković, Jemelka, Vepřek – Kalvach – Zahradníček (79. Moulis), Houska, Plšek (90. Obročník), Falta (64. Hála) – Chorý
Zdroj: https://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/sigma-vydrela-vyhru-nad-teplicemi-rozhodl-krasnou-strelou-houska-20171028.html

24.10.2017 - Mol cup - vyřazení

Tradičně na pohár obměněná sestava, laxnější výkon, propad po poločase, marné honění výsledku poslední minuty. Zbytečně vyřazení, ukázka toho, že je pro Olomouc asi výhodnější pohár nehrát a dokopat to jen v lize. Škoda.

Sigma - Jablonec - 3:4 -

Branky: 21. Plšek, 45+1. Hála, 79. Chorý – 9. Kubista, 47. Tecl, 51. Kubista, 55. Tecl

Reichl – Sladký, Radakovič, Polom, Vepřek (C) – Moulis, Obročník, Hála – Plšek, Texl – Chorý

archiv novinek

žebříček tipovačky

1. tlaci 53 b.
2. schnela 51 b.
3. hooory 50 b.
4. Lubos.k 46 b.
5. Haloska 42 b.
6. Jelen 41 b.
7. GarFF 40 b.
8. pany 39 b.
9. 3 - 7 34 b.
9. vena 34 b.

© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com