Sigma Fans ®

17.11.2017, 3 lidé online

| registrovat

Ozvěny Modré laviny - FK Teplice 25.3.2012

Po pohárovém utkání proti Baníku Ostrava nás čekal souboj ligový, proti celku FK Teplice. Tým ze středu tabulky v první půlce sice prohrával 0:1, kdy zavěsil Navrátil. Žlutomodří však otočili dvěma góly ve druhém poločase a nakonec při hře vabank pojistili své vítězství 3:1. Jak tento zápas viděli fanoušci?

Valifkn

V tomhle zápase bych Sigmu hodnotil za 3.

První poločas byl takový nudný z obou stran,každý tým měl asi jen dvě střely na branku. Sigma tu jednu střelu proměnila a byl to pěkný gól! Krásná nahrávka do běhu na Vepřeka, střílený centr přímo na nohu Navrátila a ten v pohodě zavěsil! Teplice kromě břevna nijak Zlámala neohrozily.

Druhý poločas jsme jasně prohráli. Obrana si to hold vůbec neuhlídala! První gól Teplic - centr zprava se odrazil k nehlídanému Rosovi a ten v klidu zasunul do sítě. Chyba. Druhý jejich gól -  opět centr z pravé strany na nekrytého Vachouška a byla z toho další branka. Tady si myslím,že kdyby Zlámal nezazmatkoval a hned vyběhl, mohl chytit míč a nemusel padnout gól. No a ten jejich třetí zásah? Špatnou rozehrávku Sigmy vystihl Vachoušek, který si zkušeně pohlídal míč před Rossim cestou k brance, míč se odrazil na osamoceného Stožického,který měl snadnou práci dostat míč tam kam chtěl…

Hráč, který se mi líbil, byl Kuba Podaný. Sice nastoupil až v 67.minutě,ale jeho výkon byl výtečný! Rozdával míče, obehrával si soupeře, zbytečně neztrácel. Ze Sigmy se mi nelíbila obrana. Dostáváme nějak moc zbytečných gólů.

Verunka

V sobotu ráno jsem ještě vůbec netušila, že by jsme mohli jet v neděli ráno do Teplic podopořit Sigmu.  Naše výjezdy se nikdy neplánují  dopředu ale vždycky den nebo  2 dny  před odjezdem. V neděli ráno 9:45 směr Praha hlavní nádraží. V Praze jsme čekali na vlak do Teplic, který nám jel za necelou hodinu a půl . Během toho čekání na vlak jsme si aspon zašli na oběd, po kterém jsme si konečeně sedli do vlaku směr Teplákov. Cesta do Teplic byla příjemná, někteří ji prospali, někteří se kochali krajinou a pohledem  na Vltavu. Ve 14:50 jsme dojeli do Teplic. Z nádraží jsme si to namířili rovnou ke stadionu. Museli jsme nejprve omrknout terén a zakoupit lístky :D A čím jsem byla mile překvapená? Vstupenky: Muži 90,- a ženy zdarma :P Náhle jsme před stadionem zahlédli skupinku Sigmáku. Žížeň a hlad byl velký, takže jsme zamířili za Sigmákama a doufali, že zapadnout do nějaké hospůdky :D Nakonec jsme všichni skončili v Rock cafe.

Z Rock cafe jsme všichni fanoušci Sigmy zamířili ke stadionu a vyčkávali začátek zápasu. Naši kluci přicházejí na trávník, ale co to mají na sobě?? Ty dresy! To se nedá ani komentovat. Jako by dnešní zápas odehrála městská technická služba :D  Pro nás naprosto nezvyklé! Tak a konečně začíná zápas. Všichni jsou nervozní, ale zároveň doufáme že Sigma porazí Tepláky a kluci si domů odvezou 3 body. V první polovině nás gólem potěšil Jan Navrátil, naše naděje ve výhru stoupla. Ale v druhé polovině neskutečný obrat: Během 5-6 minut  najednou  2:1. Sigma prohrává a vedou Tepláky. Takže naděje na výhru opadá a naše menší skupinka fanoušků je pomalu, ale jistě zklamaná, přesto pořád doufá a věří na vyrovnání nebo góly navíc :P Ale ani to se nekonalo. Náš usměv na tváři se pomalu vytrácí. Tepláky nečekaně vedou 3:1. Nestačili jsme ani mrknout a z ničeho nic 3. gol. No co, nevadí!! Však nám to naše Sigmička určitě vynahrádí na domácí půdě! Nelituju toho že jsme se vydali do Teplic podpořit naší Sigmičku. Krásné počasí, parádní vylét, zápas nic moc, ale za to jsme se seznámili s užasnou partou fanoušků Sigmy. Těším se na další výjezd!

Schnela

Po vysoké výhře v Plzni se účastníci z plzeňské tesco arény domluvili na dalším výjezdu tentokráte do vzdálenějších Tepláků.Takřka totožná sestava (vyměněn jen navigátor) se vydává okolo 11hodiny. Cesta probíhá v poklidném duchu kdy se zastavuje na benzinkách doplnit a vypustit tekutiny.Někteří účastníci posádky provokovali záměrným popíjením slivovice,která provoněla dané okolí. Okolo třetí hodiny jsme dorazili do města a rozhodovali jsme se kde zaparkujeme, padl návrh přímo před sektor.Okolí stadionu bylo uzavřeno jen pro vyvolené a díky kulišárně navigátora dostáváme povolení na parkovací místo č.49 hned u sektoru hostí. Vydáváme se do města a míříme do rockové restaurace, která byla pro mnohé příjemným zpestřením daného dne a to jsme nevěděli co nás ještě čeká a nemine. Jeden věrohodný deník informoval o výhře naší sigmičky 1:2 a my si přáli, ať se to vyplní.

Po nadějném poločase kdy vedeme o jednu branku a získání nového kamaráda Míši se nemůžeme dočkat druhé půle. Dvě slepené branky během pár minut dostávají hráče do kolen všichni zúčastnění nevěřícně hledí jak je možné dostat další zápas branky jako přes kopírák po úniku a centru ze strany. Závěrečný vabank se vyplatil domácím a výsledek získává konečnou podobu 3:1 v náš neprospěch. Po děkovačce, kdy hráči přišli k sektoru poděkovat za podporu (i z lavečky) se vydáváme po schodech k autu a volíme směr smutná domovina.

Ve zkratce: prohráváme,kdy přes zálohu přeletěli domácí a obrana s hráči v náběhu nic nezmůže