Ozvěny Modré laviny - FC Hradec Králové 10.5.2012 - Sigma United
Sigma Fans ®

03.06.2023, 2 lidé online

    | registrovat

Ozvěny Modré laviny - FC Hradec Králové 10.5.2012

Ozvěny Modré laviny - FC Hradec Králové 10.5.2012
Ve středu si Sigma pojistila účast v první lize. Jak utkání viděli fanoušci, kteří se vydali do východočeské metropole?

Jack

Ve 29. kole přijelo podpořit Sigmičku 30 fans a to několika automobily. Já měl tu čest jet v autě se ,,samozvaným vůdcem dne", ve kterém nebyla nouze o zábavu ... :).

Za krásného počasí panuje v autě dobrá nálada a těšení se na zápas.Po příjezdu do Hradce si většina z našeho osazenstva vyzkoušela místní pouťové atrakce. Tady bych chtěl poděkovat Mikovy, který nás na místní střelnici nenechal zahanbit a vystřelil děvčatům modrobílé růže ... Ale k samotnému zápasu.

Se začátkem zápasu začíná v našem sektoru vynikající fandění ( jedno z nejlepších v sezoně. Fandí celý kotel, velmi hlasitě a bez jakýchkoli přestávek. Místní hasiči byli letos bez zásahu, což určitě nelibě nesli ( bylo na nich vidět, že by si rááádi zastříkali ... :) ). Po prvním gólu vypuká fanatismus, který vrcholí druhým gólem v hradecké síti. Ani gól z pokutového kopu do naší sítě neubírá nic na kvalitním fandění.

Co se domácích týče, utkání přihlíželo něco málo přes 4000 lidí. Každopádně proti hostujícím fans v tomto zápase neměli šanci. Po zápase proběhla děkovačka s hráči a potom hurá do víru "velkoměsta"...

Zpáteční cestu provázela v autě dobrá nálada a zábava. Celý výjezd určitě zanechal ve svých účastnících pozitivní dojem. Ještě jednou a naposledy v této sezoně ( co se týče výjezdu) děkuji za krásný den, který ještě provoněla výhra naší milované Sigmičky. Naviděnou na Anderkathedralle 12.5.2012 v 17:30 ... :)

Pany

Protože mám letos velmi slabý výjezdový počty, tak se rozhoduju, že do toho Hradce přece jenom pojedu. Náš kamarád Míša oželel pro tentokrát to svoje pivo a vzal do ruky volant a tak v počtu 5 kousků vyrážíme směr Hradec. Cesta nám příjemně utíká za občasného doplňování tekutin a tak na místo dorážíme celkem s předstihem. Naše účastnice zájezdu zbystřily pozornost, když poblíž toho hnusnýho stadionu jsou naskládaný všelijaký kolotoče a jiný pitomosti.

Po krátké zastávce za kulturou už jdeme na stadion, kterej je za ten rok a půl, co sem tady nebyl, zase o trochu víc schátralej. Pivo klasicky jenom nealkoholický, takže nic pro mě. Schází se nás tady asi 30, fandění nestojí za nic a tak sám sebe přesvědčuju a snažím se trošku ty lidičky probrat aspoň těmi základními pokřiky. Ale lidi, sakra, jestli jedete jenom na výlet, a opalovat se, tak to tam nejste na nic. Na výjezdu se totiž fandí…

Předváděná hra nebyla nic moc, ale protože domácí hráli dost tragicky, tak přece jenom ten gól v první půlce padnul. O přestávce zkouším místní klobásu, pro kterou musí obsluha zaběhnout do jinýho stánku, dost divný řešení. Druhá půlka byla snad ještě horší, ale po druhým gólu už věřím, že to tady dokopem a zachráníme se.

Ze sektoru domácích k nám přichází nějakej týpek, a že jestli si domluvíme fight. V naší sestavě by to bylo zcela zbytečný, a protože to tam je samej párkař tak nereagujeme. Ke konci zápasu sice dostáváme gól z penalty, za faul, kterej bych na těch 300 metrů nemohl vidět, ani kdybych se zrovna díval, ale i tak vítězíme. Následuje malá děkovačka a vyrážíme na kolotoče… Netuším, jak se to jmenovalo, ale ta atrakce byla fakt dobrá. Potom ještě chvilku doplňujeme tekutiny za dohledu několika místních otrapů s vlajkama. Na nic se ale nezmohli a mi už taky vyrážíme k domovu.

Cestou několik málo zastávek ještě uděláme, jinak ale ubíhá za doprovodu DJ Mika dost dobře, a v nočních hodinách jsme zpět v Olomouci. Nakonec celkem dobrej výjezd, jenom ty počty mě osobně zklamali, tak doufám, že v sobotu to bude o hodně lepší.

Související články

Autor: Petr Kopečný | Vydáno dne 10.05.2012
Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup. 

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru. 

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis

archiv novinek

žebříček tipovačky

1. pany 105 b.
1. pepa001 105 b.
2. michal01 103 b.
3. Pingpongac 102 b.
4. mili72 96 b.
5. MatejK. 95 b.
6. Lubos.k 93 b.
7. hunjan 92 b.
8. tlaci 81 b.
9. vasekpatak84 77 b.

© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com