Ozvěny modré laviny - Dukla Praha - Sigma United
Sigma Fans ®

06.07.2022, 4 lidé online

    | registrovat

Ozvěny modré laviny - Dukla Praha

Ozvěny modré laviny - Dukla Praha
Poslední letošní Ozvěny a trochu jiný pohled fanouška. Fanouška, který nemohl být na stadionu a půl utkání ani neviděl.

Fantozzi

Jako většinu sobotních večerů za posledních pět a půl roku mě čeká vystoupení s kapelou. Počasí hlásí zimu a deštivo, takže už od oběda sedím u předpovědí počasí a čekám, jestli mě tenhle jarní nečas pustí na stadion. Je to tak trochu paradox. Zatímco většina fanoušků si přeje teplo a slunečno, mně by pro tentokrát nevadilo, kdyby počasí zrovna tuhle sobotu vystavilo stopku našim hudebním radovánkám. Ikdyž... Má se hrát na Hačkách, což je díky partě lidí, co si dají práci s pořádáním akce, výborná štace. Dobrá atmosféra, dobré jídlo, na čepu kvasničák z Litovle...

Tuhle sezonu jsem tuhle vnitřní rozpolcenost cítil každou chvíli, tradičních nedělních termínů bylo míň, než by se mi líbilo. A ani na ty jsem kolikrát nemohl. Ale tentokrát bylo volání Olomouce ještě silnější: poslední zápas sezony, poslední zápas Radima Kučery, poslední zápas Johna. Borců, se kterými jsem měl tu čest potkat se osobně, dělat rozhovory pro náš web, s Johnem dokonce zpívat karaoke :-) ... Poslední zápas dvou borců, kteří nám, fanouškům, nesčetněkrát udělali radost. Tu největší pak v této prazvláštní sezoně.

Nakonec jsem se na zápas nedostal. Počasí se pořád nemohlo rozhodnout, stejně jako pořadatelé. Odjezd naší kapely byl posunut z tradiční páté na půl sedmou, což mi umožnilo vidět první poločas zápasu streamovaný na internetu a dva góly, po jednom na každé straně. Během poločasové přestávky odchod na zkušebnu, naložit auto aparaturou a vydat se vstříc nejistému večeru.

Toho dne jsme nakonec nehráli. Poseděli jsme u piva, dobré klobásy a vystačili si s akustickou kytarou. Byla neskutečná zima a my se nakonec bavili v pár lidech pod igelitovým stanem. Díky vybitému mobilu jsem se konečný výsledek dozvěděl až v noci po návratu domů a oslavy s pohárem jsem si vychutnal až ze záznamu. I tak se mi chlupy ježili i na místech, kde mi běžně nerostou. Neskutečná paráda, neskutečná atmosféra a i já jsem mohl alespoň té obrazovce říct: "kluci, děkujem!".

I takto může vypadat zápasový podvečer fotbalového fanouška. 

Autor: Tomáš Ostřanský | Vydáno dne 14.05.2012
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup. 

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru. 

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis

archiv novinek

žebříček tipovačky

1. pany 105 b.
1. pepa001 105 b.
2. michal01 103 b.
3. Pingpongac 102 b.
4. mili72 96 b.
5. MatejK. 95 b.
6. Lubos.k 93 b.
7. hunjan 92 b.
8. tlaci 81 b.
9. vasekpatak84 77 b.

© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com