Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012) - Sigma United
Sigma Fans ®

08.02.2023, 3 lidé online

    | registrovat

Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012)

Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012)

Sigma se zdá být zachráněna, ve včerejším utkání smetla vršovické Bohemians 1905 rozdílem třídy. Je už tradicí, že se k utkání vyjádří v Ozvěnách Modré laviny námi oslovený fanoušek. Jak utkání viděl Honzas23?

Zápas s vršovickými Bohemians byl označován bojem o záchranu, takže celkem s obavami jsem vyhlížel pondělní odpoledne. Je pravda, že výkony Sigmy se mně osobně líbily od zápasu se Slávií, ale přece jen nervozita mohla klukům svazovat nohy.

Tradiční předzápasové pivo v oblíbené hospodě jsem tentokrát nestihnul a na stadion přicházím 10 minut před zápasem. Ještě před příchodem na Andrák jsem byl pokutován policií (porušení zákazu odbočení), takže obavy z nepovedeného fotbalu se umocnily. Před začátkem jsem si poslechnul sestavy obou týmů, John mě udělal radost s nasazením mýho oblíbence Navrce a zápas začal. Ze začátku zahrozil soupeř a jako tradičně nás podržel Bobb Zlámal, zvláště jeho reflexivní zákrok z 2. minuty byl naprosto exluzivní. Z následného útoku jsme se dostali do vedení gólem Zdeňka Klesnila, i když situace byla hodně sporná. Míša Vepřek odcentroval do vápna, Ordoš šel do souboje v malém vápně s brankářem Sňozíkem, míč se odrazil ke Klesnilovi, který střílel do prázdné brány. Na posouzení situace se neshodli ani komentáři v České televizi ( Vlasta Vlášek se přikláněl k názoru, že bylo všechno v pořádku, Josef Němec by gól neuznal). Podle mého názoru si Ordži počínal hodně agresivně, vůbec to nebylo tak jak se vyjádřil v přestávkovém rozhovoru, že jenom stál na místě a do žádnýho souboje nešel. Můj osobní názor je, že Sňozíka fauloval a gól neměl být uznán. V poločase jsme dali další 2 góly, když se ke slovu přihlásil Schumák- nejdřív dal gól po perfektní přihrávce Ordoše, pak nádherně rozehrál přímý kop a Klesnil zvýšil na 3:0. V druhém poločase už fotbal moc pěkného nepřinesl (až na konci Kuba Podaný dal gól na závěrečných 4:0), takže celkem nuda. Rozptýlení obstaral jenom hulákající Řekva a menší šarvátky v hostujícím sektoru. Hostující fans se s naší sekurity začali strkat už v prvním poločase. Uznávám, že někteří z nich hodně posilnění alkoholem se nechovali normálně. Na druhou stranu jsem nepochopil provokujícího člověka v sektoru P, který se následně bavil se security, jako by se vůbec ničeho nezúčastnil. Plus se přidalo dalších pár lidí posměšně ukazujících průběžný výsledek zápasu, kupodivu k nim přilétlo pár piv z bohemáckého sektoru.

Sigma udělala velký krok k záchraně, asi se rozhodne mezi Baníkem a Bohemians. Osobně bych přál záchranu Baníku, je to přece jen pro nás více tradiční soupeř. Co se týče klokanů, jejich smůlou je dost nemyslné vyhnanství v Edenu( Míša Ordoš se vyjádřil, že fanoušci by možná i raději chodili na nižší soutěž, ale aby se hrálo v Ďolíčku). Zde nechápu jednání majitele klubu. Dá se říci, že chybí jenom vyhřívaný trávník ( v žalostném stavu je i stadion v Hradci, Bohemka by výjimku od svazu nějak dostala). Pokud ovšem nejsou ochotni zainventovat ani do trávníku, tak jejich jednání vede jen ke spekulacím, že pozemky ve Vršovicích budou zastavěny a tradiční stadion v Ďolíčku zanikne. Věčná škoda.

Související články

Autor: Petr Kopečný | Vydáno dne 24.04.2012
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup. 

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru. 

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis

archiv novinek

žebříček tipovačky

1. pany 105 b.
1. pepa001 105 b.
2. michal01 103 b.
3. Pingpongac 102 b.
4. mili72 96 b.
5. MatejK. 95 b.
6. Lubos.k 93 b.
7. hunjan 92 b.
8. tlaci 81 b.
9. vasekpatak84 77 b.

© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com