Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012) - Sigma United
Sigma Fans ®

19.10.2018, 6 lidí online

    | registrovat

Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012)

Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012)

Sigma se zdá být zachráněna, ve včerejším utkání smetla vršovické Bohemians 1905 rozdílem třídy. Je už tradicí, že se k utkání vyjádří v Ozvěnách Modré laviny námi oslovený fanoušek. Jak utkání viděl Honzas23?

Zápas s vršovickými Bohemians byl označován bojem o záchranu, takže celkem s obavami jsem vyhlížel pondělní odpoledne. Je pravda, že výkony Sigmy se mně osobně líbily od zápasu se Slávií, ale přece jen nervozita mohla klukům svazovat nohy.

Tradiční předzápasové pivo v oblíbené hospodě jsem tentokrát nestihnul a na stadion přicházím 10 minut před zápasem. Ještě před příchodem na Andrák jsem byl pokutován policií (porušení zákazu odbočení), takže obavy z nepovedeného fotbalu se umocnily. Před začátkem jsem si poslechnul sestavy obou týmů, John mě udělal radost s nasazením mýho oblíbence Navrce a zápas začal. Ze začátku zahrozil soupeř a jako tradičně nás podržel Bobb Zlámal, zvláště jeho reflexivní zákrok z 2. minuty byl naprosto exluzivní. Z následného útoku jsme se dostali do vedení gólem Zdeňka Klesnila, i když situace byla hodně sporná. Míša Vepřek odcentroval do vápna, Ordoš šel do souboje v malém vápně s brankářem Sňozíkem, míč se odrazil ke Klesnilovi, který střílel do prázdné brány. Na posouzení situace se neshodli ani komentáři v České televizi ( Vlasta Vlášek se přikláněl k názoru, že bylo všechno v pořádku, Josef Němec by gól neuznal). Podle mého názoru si Ordži počínal hodně agresivně, vůbec to nebylo tak jak se vyjádřil v přestávkovém rozhovoru, že jenom stál na místě a do žádnýho souboje nešel. Můj osobní názor je, že Sňozíka fauloval a gól neměl být uznán. V poločase jsme dali další 2 góly, když se ke slovu přihlásil Schumák- nejdřív dal gól po perfektní přihrávce Ordoše, pak nádherně rozehrál přímý kop a Klesnil zvýšil na 3:0. V druhém poločase už fotbal moc pěkného nepřinesl (až na konci Kuba Podaný dal gól na závěrečných 4:0), takže celkem nuda. Rozptýlení obstaral jenom hulákající Řekva a menší šarvátky v hostujícím sektoru. Hostující fans se s naší sekurity začali strkat už v prvním poločase. Uznávám, že někteří z nich hodně posilnění alkoholem se nechovali normálně. Na druhou stranu jsem nepochopil provokujícího člověka v sektoru P, který se následně bavil se security, jako by se vůbec ničeho nezúčastnil. Plus se přidalo dalších pár lidí posměšně ukazujících průběžný výsledek zápasu, kupodivu k nim přilétlo pár piv z bohemáckého sektoru.

Sigma udělala velký krok k záchraně, asi se rozhodne mezi Baníkem a Bohemians. Osobně bych přál záchranu Baníku, je to přece jen pro nás více tradiční soupeř. Co se týče klokanů, jejich smůlou je dost nemyslné vyhnanství v Edenu( Míša Ordoš se vyjádřil, že fanoušci by možná i raději chodili na nižší soutěž, ale aby se hrálo v Ďolíčku). Zde nechápu jednání majitele klubu. Dá se říci, že chybí jenom vyhřívaný trávník ( v žalostném stavu je i stadion v Hradci, Bohemka by výjimku od svazu nějak dostala). Pokud ovšem nejsou ochotni zainventovat ani do trávníku, tak jejich jednání vede jen ke spekulacím, že pozemky ve Vršovicích budou zastavěny a tradiční stadion v Ďolíčku zanikne. Věčná škoda.

Související články

Autor: Petr Kopečný | Vydáno dne 24.04.2012
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

10.10.2018 - Výhra nad Spartou!

Konečně se příznivci Sigmy mohou radovat. V pěkném, bojovném utkání porazili letenské a všichni doufají, že se blýská na lepší časy.

SIGMA - Sparta - 1:0 -

Branka: 35. Nešpor

Sestava:  Buchta - Vepřek,Jemelka,Štěrba,Sladký - Kalvach - Zahradníček (73.Pilař), Houska, Plšek (88.Polom), Falta - Nešpor (68.Yunis)

02.10.2018 - Další výprask v Liberci

Po dalším výbuchu, tentokrát na severu Čech, si už musíme přiznat boj o záchranu. Sigma ani jednou za celý zápas nevystřelila na branku, což je alarmující. 

Liberec - Olomouc - 3:0 -

Branky: Karačaba, Koscelník, Hybš. 3890 diváků.

ČK 82. Falta

Sestava: Buchta, Sladký, Štěrba, Jemelka, Vepřek, Kalvach, Zahradníček (Yunis), Houska, Texl (Nešpor), Falta, Plšek.

24.09.2018 - Vydřená výhra po dlouhé době

Po mnoha zápasech utrpení a bez bodového zisku zase olomoučtí zabrali a bojovným výkonem porazili poslední Duklu. Nebyl to zrovna oku lahodící zápas, ovšem v naší pozici se bodovat musí jakýmkoliv způsobem. 

Sigma - Dukla - 1:0 - 

Branka: 33. Jemelka.

Diváci 2924

Sestava: Buchta - Sladký, Štěrba, Jemelka, Vepřek -  Zahradníček, Houska, Kalvach, Falta (71.Texl), Hála (84.Yunis) - Plšek (88.Polom)


archiv novinek

žebříček tipovačky

1. Lubos.k 31 b.
2. hunjan 22 b.
3. Haloska 21 b.
3. pany 21 b.
4. tlaci 19 b.
5. King 17 b.
5. Pingpongac 17 b.
6. 3 - 7 16 b.
6. schnela 16 b.
7. GarFF 14 b.

© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com