Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012) - Sigma United
Sigma Fans ®

18.09.2020, 4 lidé online

    | registrovat

Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012)

Ozvěny Modré laviny - Bohemians 1905 (23.4.2012)

Sigma se zdá být zachráněna, ve včerejším utkání smetla vršovické Bohemians 1905 rozdílem třídy. Je už tradicí, že se k utkání vyjádří v Ozvěnách Modré laviny námi oslovený fanoušek. Jak utkání viděl Honzas23?

Zápas s vršovickými Bohemians byl označován bojem o záchranu, takže celkem s obavami jsem vyhlížel pondělní odpoledne. Je pravda, že výkony Sigmy se mně osobně líbily od zápasu se Slávií, ale přece jen nervozita mohla klukům svazovat nohy.

Tradiční předzápasové pivo v oblíbené hospodě jsem tentokrát nestihnul a na stadion přicházím 10 minut před zápasem. Ještě před příchodem na Andrák jsem byl pokutován policií (porušení zákazu odbočení), takže obavy z nepovedeného fotbalu se umocnily. Před začátkem jsem si poslechnul sestavy obou týmů, John mě udělal radost s nasazením mýho oblíbence Navrce a zápas začal. Ze začátku zahrozil soupeř a jako tradičně nás podržel Bobb Zlámal, zvláště jeho reflexivní zákrok z 2. minuty byl naprosto exluzivní. Z následného útoku jsme se dostali do vedení gólem Zdeňka Klesnila, i když situace byla hodně sporná. Míša Vepřek odcentroval do vápna, Ordoš šel do souboje v malém vápně s brankářem Sňozíkem, míč se odrazil ke Klesnilovi, který střílel do prázdné brány. Na posouzení situace se neshodli ani komentáři v České televizi ( Vlasta Vlášek se přikláněl k názoru, že bylo všechno v pořádku, Josef Němec by gól neuznal). Podle mého názoru si Ordži počínal hodně agresivně, vůbec to nebylo tak jak se vyjádřil v přestávkovém rozhovoru, že jenom stál na místě a do žádnýho souboje nešel. Můj osobní názor je, že Sňozíka fauloval a gól neměl být uznán. V poločase jsme dali další 2 góly, když se ke slovu přihlásil Schumák- nejdřív dal gól po perfektní přihrávce Ordoše, pak nádherně rozehrál přímý kop a Klesnil zvýšil na 3:0. V druhém poločase už fotbal moc pěkného nepřinesl (až na konci Kuba Podaný dal gól na závěrečných 4:0), takže celkem nuda. Rozptýlení obstaral jenom hulákající Řekva a menší šarvátky v hostujícím sektoru. Hostující fans se s naší sekurity začali strkat už v prvním poločase. Uznávám, že někteří z nich hodně posilnění alkoholem se nechovali normálně. Na druhou stranu jsem nepochopil provokujícího člověka v sektoru P, který se následně bavil se security, jako by se vůbec ničeho nezúčastnil. Plus se přidalo dalších pár lidí posměšně ukazujících průběžný výsledek zápasu, kupodivu k nim přilétlo pár piv z bohemáckého sektoru.

Sigma udělala velký krok k záchraně, asi se rozhodne mezi Baníkem a Bohemians. Osobně bych přál záchranu Baníku, je to přece jen pro nás více tradiční soupeř. Co se týče klokanů, jejich smůlou je dost nemyslné vyhnanství v Edenu( Míša Ordoš se vyjádřil, že fanoušci by možná i raději chodili na nižší soutěž, ale aby se hrálo v Ďolíčku). Zde nechápu jednání majitele klubu. Dá se říci, že chybí jenom vyhřívaný trávník ( v žalostném stavu je i stadion v Hradci, Bohemka by výjimku od svazu nějak dostala). Pokud ovšem nejsou ochotni zainventovat ani do trávníku, tak jejich jednání vede jen ke spekulacím, že pozemky ve Vršovicích budou zastavěny a tradiční stadion v Ďolíčku zanikne. Věčná škoda.

Související články

Autor: Petr Kopečný | Vydáno dne 24.04.2012
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Přehled komentářů

novinky

13.11.2019 - Zlín - Sigma - 1:0 -

Sigma prohrála se slabým Zlínem a balancuje na hraně skupiny o sestup. 

Sestava: Buchta-Hála (80.Zahradníček),Zima,Beneš,Jemelka-Pablo (72.Texl),Zmrzlý,Houska,Falta-Plšek (57.Chytil)-Yunis

04.11.2019 - SIGMA - Boleslav-2:2-

Škoda dobře rozehraného zápasu. Nemusíme ale smutnit, kdyby naši kluci hráli pořád tak, nemáme strach o posun nahoru. 

Branky: Plšek, Beneš - Fulnek, Budínský

Diváci: 2406

Sestava: Buchta-Hála (80.Sladký),Beneš,Jemelka,Kerbr-Greššák,Houska-Pablo (65.Falta),Plšek,Pilař(67.Texl)-Yunis

31.10.2019 - MOLL CUP: Sigma-Dukla-4:0-

Branky: Houska, 2x Pilař, Yunis

Sestava: Mandous - Sladký,Zima,Jemelka,Vepřek - Greššák,Pablo (46.Texl) - Zahradníček (70.Látal),Houska (64.Zmrzlý),Pilař - Yunis

archiv novinek

žebříček tipovačky

1. King 18 b.
2. mili72 16 b.
2. schnela 16 b.
3. MatejK. 15 b.
4. ramas 11 b.
5. 3 - 7 10 b.
5. anka 10 b.
5. Lubos.k 10 b.
5. tlaci 10 b.
6. dom95 8 b.

© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com