Sigma Fans ®

21.02.2018, 4 lidé online

| registrovat

2.ročník memoriálu Libora “Nikiho“ Lenerta

Zimní halový turnaj fanoušků SK Sigma Olomouc jako už tradičně uspořádali olomoučtí Ultras12. Turnaj proběhl v sobotu 15.2.2013 ve sportovní hale Střední školy polytechnické v Olomouci na Rooseveltově ulici.

Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, z nich dva postavili Ultras 12. Tříštění jejich sil bohužel pro ně nestačilo na postup ani z jedné ze dvou základních skupin.

Turnaje se zúčastnili následující týmy: AC Holice, BzS(Blázni ze stadionu), Hooligans Hovada Zubr, Ultras 12- 2 týmy, Karasovci, Hanácká legie a Sigma United.

Občerstvení bylo zajištěno a turnaj proběhl hladce. Turnaj vyhráli AC Holice, kteří ve finále porazili tradičně velmi bojovné HHZ. Díky penaltovému rozstřelu skončil na třetím místě tým Sigma United s nejvyšším věkovým průměrem a na čtvrté příčce skončili asi hodně zklamaní Karasovci.

Letní turnaj fanoušků Sigmy bude pořádat Sigma United, pravděpodobně v sobotu 7.6.2013. Díky všem za účast.